
Безконтактний тестер напруги ANENG VD807 (NCV, 12-300 В, з ліхтариком і звуковим
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13502L
+380 (67) 966-31-75
- +380 (95) 291-27-07↑ Viber ↑
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aneng |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 12 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Відтворення кольорів | Кольорова |
| Колір фону | Зелений |
| Колір символів | Чорний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 166.4 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Одиниці виміру | В |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



