
Павербанк 8000mAh із сонячною панеллю, ліхтарем, компасом HOCO J164 2USB/Type-C Чорний
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14408L
+380 (67) 966-31-75
- +380 (95) 291-27-07↑ Viber ↑
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від сонячної енергія, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ліхтарик, Карабін, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 18 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 240 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









